HAKKIMIZDA

Sizi dinliyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.

BİZ KİMİZ ?

Tekin Design Mobilya Dekorasyon alanında 25 yılı aşkın sektör tecrübesi, sahip olduğu güçlü hizmet ağı ve personeliyle sizlere yurtiçi ve yurtdışında, mobilya dekorasyon alanında hizmet vermektedir. Mobilya dekorasyonu alanında çağı yakından takip eden, özgün fikirlerle müşterilerine hizmeti verir.

İlkeli,disiplinli ve tamamen profesyonel kadrosuyla Tekin Design Mobilya Dekorasyon sizleri de müşterileri arasında görmekten gurur duyar.

Saygılarımızla, Tekin Design Mobilya Dekorasyon.

Tamamladığımız Projeler

TEKIN DESIGN MARKAMIZ ALTINDA TAMAMLAMIŞ OLDUĞUMUZ İŞLERİMİZ İSTATİKSEL GÖSTERİMİ.

10

Konut Dekorasyon

3

Ofis Dekorasyon

2

Otel Dekorasyon

5

Restaurant & Cafe Dekorasyon

10

Mağaza & Showroom Dekorasyon

30

Tamamlanan Proje

VİZYON - MİSYON

VİZYONUMUZ

Mobilya sektöründe yapılan tüm teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor ve faliyet alanımızda uyguluyoruz. Bununla birlikte sektörde her zaman en özgün ve en yeni fikirleri arıyor ve siz değerli müşterilerimizin hayatına dokunuyoruz. Şirketimizin ülke ekonomisine katkı bulunması için yurtiçi ve yurtdışında kalıcı bir firma olmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini ve hayal ettiklerini en iyi şekilde anlayarak, onlar için en uygun mobilya dekorasyonuna çözüm ve öneri sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesi olan ve yapılan tüm işlerde dünya standartlarını koruyarak faliyet gösteren ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir mobilya dekorasyon firması olmaktır.

Want to work with us?

BAŞVUR